Trabzon
DOLAR8
EURO10
ALTIN499

Ahmet Ağaoğlu'ndan bayram mesajı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Ahmet Ağaoğlu'ndan bayram mesajı
Abone ol
Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu Ramazan Bayramı nedeniyle mesaj yayınladı.

Trabzonspor başkanı Ahmet Ağaoğlu, Ramazan Bayramı nedeniyle yayınladığı mesajda kısa zamanda koronavirüsün yenileceğini ve yeniden yan yana olunan günlerin geleceğine inandığını söyledi.

Ağaoğlu mesajında şu ifadeleri kullandı:

Birbirimize sarılmayı, kucaklaşmayı ve yanyana olmayı çok özledik…

İçinde bulunduğumuz pandemi süreci nedeniyle bir yılı aşkın süredir bir araya gelemiyor, hasretlerimizi dindirdiğimiz bayram buluşmalarından maalesef mahrum kalıyoruz. Bu yıl da sizlerle buluşamayacak olmanın derin üzüntüsünü yaşıyoruz.

Şunu çok iyi biliyorum ki; bir araya gelemesek de duygularımız ortak! Birbirimize sarılamasak da sevgimiz ortak! Hasret gideremesek de özlemimiz ortak! Bayramları bayram gibi kutlayamasak da coşkumuz ortak! Aramıza mesafeler girse de yolumuz aynı, yoldaşımız ortak!

Sevgili Trabzonspor ailesi,

Geçtiğimiz yıldan bu yıla baktığımızda, tüm dünya büyük bir seferberlik örneği göstererek pandemiden kurtulmak için elinden geleni yaptı, yapıyor. Gerek tedavi gerekse aşı çalışmalarında yaşanan ilerlemeler artık geleceğe daha umutla bakmamızı sağlıyor. Bizler, çok kısa bir zaman içerisinde bu virüsü yeneceğimizden ve yeniden yanyana olacağımız günleri yaşayacağımızdan eminiz.

Bu vesileyle başta doktorlarımız ve tüm sağlık çalışanlarımız olmak üzere camiamızın, ülkemizin ve İslam aleminin sağlıklı ve huzurlu bir bayram geçirmesini temenni ediyor, hepinizin Ramazan Bayramı’nı içtenlikle kutluyorum.


Anahtar Kelimeler:
Trabzon Şehitliğinde Duygulandıran TörenÖnceki Haber

Trabzon Şehitliğinde Duygulandıran Tören

Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı'dan Trabzonspor açıklaması!Sonraki Haber

Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı'dan Tr...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar