Trabzon
DOLAR9
EURO10
ALTIN526

AK Parti Trabzon İl Başkanı Dr. Sezgin Mumcu, "Darbeci zihniyetle uyumlu.."

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
AK Parti Trabzon İl Başkanı Dr. Sezgin Mumcu, "Darbeci zihniyetle uyumlu.."
Abone ol
AK Parti Trabzon İl Başkanı Dr. Sezgin Mumcu, CHP İl Başkanı Ömer Hacısalihoğlu'nun AK Parti Trabzon Milletvekili Bahar Ayvazoğlu'na cevaben yaptığı açıklamaların tam olarak CHP zihniyetine yakışan bir açıklama olduğunu söyledi.

CHP’nin bilgileri çarpıtarak toplumu yanlış yönlendirmek gibi kötü bir siyaset anlayışı olduğunu belirten AK Parti Trabzon İl Başkanı Dr. Sezgin Mumcu “AK Parti Trabzon Milletvekili Bahar Ayvazoğlu, Parti faaliyetlerimiz çalışmalarımız ve ülke gündemi ile devam eden konularla alakalı bir açıklama yaptı. CHP İl Başkanı Sayın Ömer Hacısalihoğlu da Milletvekilimiz Bahar Ayvazoğlu hanımefendinin açıklamalarını çarpıtarak CHP anlayışından beklenildiği gibi bir cevap verme yoluna gitmiştir. Sayın Hacısalihoğlu, okuduğunuzu anlayabildiğinizde, söylenmemiş şeyleri söylenmiş gibi yansıtmadığınızda, söylenenleri de çarpıtmadığınızda ancak siyasi parti hüviyeti kazanabilir, dua ile beddua arasındaki hassas çizgiyi de fark etmiş olursunuz.” dedi.

CHP’nin açılımında halk kelimesi geçse de halkçı bir tarafı olmadığının altını çizen İl Başkanı Dr. Sezgin Mumcu açıklamasını şöyle sürdürdü: “CHP’nin Türk siyasetindeki misyonu her zaman halka karşı olmuştur. Dolayısıyla  'CHP'ye karşı olmanın halka karşı olmaktır' şeklinde bir düşünceyi dile getirmek geçmişten günümüze Türk siyasi hayatından bi haber olmaktan başka bir şey değildir. Bu millet sizin yaptıklarınızı asla unutmayacak. CHP’nin camileri kapatan, ezanları susturan, Kuran-ı Kerimi yasaklayan, başörtüsünü yasaklayan, insanların dini özgürlük adına bütün haklarını kısıtlayan gayri milli muhalefet anlayışı millet iradesini yok sayan darbeleri alkışlayan politikalarını milletimiz yakinen müşahede etmektedir. Şimdi hiç utanmadan dalga geçer gibi 'Mümine niyet okumak yakışmaz' diyorsunuz. Mümine ne yakışıp ne yakışmayacağını geçmişte müminlere zulmeden bir siyasi bir partinin temsilcisinin söylemesi traji komik bir vakadır."

CHP İl Başkanı Hacısalihoğlu’nun söylediklerinin aksine CHP’ye karşı olmanın gerçek manada milletin ve halkın yanında olmak olduğunu vurgulayan İl Başkanı Dr. Sezgin Mumcu “Kurulduğu günden beri halkın tüm ihtiyaçlarını önceleyen ve sorunlarını bir bir çözüme kavuşturan ve çözmeye de devam eden AK Partidir. Milletimiz 20 yıldır Partimize yetki vererek bu gerçekliği perçinlemiştir. Milletimizin refahının artması, teknolojimizin gelişmesi, yatırımlarımızın artması ve ülkemizin muasır medeniyetler seviyesine ulaşması için Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde mücadelemizi kararlılıkla sürdürüyoruz. Bizler tüm bu çalışmaları yaparken ülkemizin gelişmesine ve muasır medeniyetler seviyesine ulaşmasına ayak bağı olan CHP ve ona vagon olan diğer partilerdir. Cumhuriyetin kuruluş değerlerinden uzaklaşan CHP, bizim inanç ve değerlerimizi yok sayarak halkın iradesini görmezden gelen, her zaman darbeci zihniyetle uyumlu olan ve halkın karşısında olmaktan başka bir şey yapmamış bir partidir. Dolayısıyla CHP'ye karşı olmak gerçek manada halkın ve milletin yanında olmaktır. “ifadelerini kullandı.


Anahtar Kelimeler:
Zorluoğlu, Hayrat'ta! Her ilçede mührümüz olacakÖnceki Haber

Zorluoğlu, Hayrat'ta! Her ilçede mührümü...

Teksan Capital 500’de 63 sıra birden yükselmeyi başardıSonraki Haber

Teksan Capital 500’de 63 sıra birden yük...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar