Trabzon
DOLAR13
EURO15
ALTIN795

Angara TV’de Enstrümantal Keyfi Yaşanacak

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Angara TV’de Enstrümantal Keyfi Yaşanacak
Abone ol

Keçiören Belediyesi bünyesinde önümüzdeki günlerde yayın hizmetine başlayacak olan Angara TV’nin program çekimleri tüm hızıyla devam ediyor. Birbirinden renkli içeriklerle yayın hayatına başlangıç yapmayı hedefleyen Angara TV’de  müzik programları da yer alacak.

Bu kapsamda Keçiören Belediyesi Konservatuvarı Genel Sanat Yönetmeni Ertuğrul Karabulut’un koordinatörlüğünde konservatuvarda görevli saz sanatçıları birbirinden güzel Türk Halk Müziği eserlerini enstrümantal olarak icra ettiler. Vatandaşlar tarafından sıklıkla dinlenen eserlerin Angara TV stüdyosunda kayıt altına alındığı müzik programında aynı zamanda Türk Sanat Müziği şarkıları da enstrümantal olarak icra edilecek.

Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, Angara TV’de Türk toplumunun kültürel değerlerini yaşatan sanatsal yayınların yapılacağını aktararak,  “Angara TV’nin yayın vizyonunda sanatı, sanatçıyı ve kültürümüzü yaşatma gayesi yer alıyor. Ankaralılık kültürünün yanı sıra Türk kültürüne ait değerlerin yaşatılması da temel esaslarımızdandır. Şehrimizin tarihi, kültürel ve sanatsal derinliklerini gün yüzüne çıkaran, milli ve manevi değerlerimize sahip çıkan içeriklerle TV yayınlarımızı sürdüreceğiz.” ifadelerini kullandı.


Kaynak: (BHA) - Beyaz Haber AjansıDa Vinci TV’den Çocuklar İçin Heyecan Verici Bir Zamanda Yolculuk FilmiÖnceki Haber

Da Vinci TV’den Çocuklar İçin Heyecan Ve...

Demet Özdemir; Hislerim çok kuvvetlidir genelde doğru çıkarSonraki Haber

Demet Özdemir; Hislerim çok kuvvetlidir...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar