Trabzon
DOLAR13
EURO15
ALTIN794

Başkan Sarıalioğlu'ndan Ramazan Bayramı mesajı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Başkan Sarıalioğlu'ndan Ramazan Bayramı mesajı
Abone ol
Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımlayarak tüm hemşehrilerinin ve İslam aleminin bayramını tebrik etti.

Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu,mesajında şu ifadelere yer verdi;

“Can bula cananını, bayram o bayram ola… Kul bula sultanını, bayram o bayram ola…

Bayramımız şen, gönüllerimiz gülşen olsun! Hanelerimiz, bayramın bereketi, huzur ve mutluluğuyla buluşsun! Ağızlarımızdan tat, bedenlerimizden sağlık ve sıhhat, ruhumuzdan afiyet hiçbir zaman eksik olmasın inşallah!

BAYRAM BİZE RAMAZAN AYININ EMANETİ

Bir rahmet, mağfiret ve bereket ayını daha geride bırakıyor, Recep ve Şaban aylarıyla müjdelenen mübarek Ramazan ayına yeniden kavuşmayı ‘Cenab-ı Hak nasip eylesin’ diyoruz. Bu mübarek ay ki; giderken bile bizleri bayram gibi sevimli ve coşku dolu bir iklime emanet edip gidiyor. Kuşkusuz emaneti başımız ve gözümüz üstünedir ve işte bu sebepledir ki, Ramazan ayı gibi, inananlar için bayramı da bir o kadar mübarektir. Bayramımız mübarek olsun! Yüce Allah, bizleri daha nice bayramlarda buluştursun, bir araya getirip coştursun; yüreklerimizi ferahlık, zihinlerimize berraklık versin!

KUCAKLAŞACAĞIMIZ DAHA ÇOK BAYRAMIMIZ VAR

Bu durum hüznümüzü artırıyor olsa da, sıhhat ve selametimiz için bunun gerekli olduğunu özellikle vurgulamak istiyorum. Daha nice Ramazan aylarında iftar sofralarında buluşacağız. Allah’ın izniyle kucaklaşacağımız, doyasıya kutlayacağımız ve bir arada geçireceğimiz daha nice bayramlarımız olacak. Bu bağlamda sokağa çıkma kısıtlamasının bizim için aynı zamanda bir başka bayramın habercisi olacağını da unutmamalıyız. El ele vereceğiz, güç birliğiyle, sabırla, anlayış ve güçlü bir iradeyle bu zor günleri de atlatacağız. Bu duygu ve düşüncelerle mübarek Ramazan Bayramımızı kutluyor ve hayırlara vesile olmasını Yüce Allah’tan niyaz ederek, Oflu hemşehrilerimi en kalbi muhabbetlerimle, saygı ve sevgi dileklerimle selamlıyorum.”


Anahtar Kelimeler:
Fenerbahçe'ye gideceğini sandı, Rizespor'da kaldı!Önceki Haber

Fenerbahçe'ye gideceğini sandı, Rizespor...

Sokağa çıkma yasağından muaf çay üreticileri bahçedeSonraki Haber

Sokağa çıkma yasağından muaf çay üretici...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar