Başkan Zorluoğlu, öğretmenlerle bir araya geldi

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Başkan Zorluoğlu, öğretmenlerle bir araya geldi
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, hafta sonu yapılacak Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) öncesi Büyükşehir Belediyesi Üniversiteye Hazırlık ve Yetiştirme Kursu öğretmenleri ile bir araya geldi.

Yıl boyunca gerek Üniversiteye Hazırlık ve Yetiştirme Kursu’nda gerekse de online olarak eğitim veren öğretmenleri kabul eden Başkan Zorluoğlu, özverili çalışmaları nedeniyle hepsine tek tek teşekkür etti. Öğretmenler, ziyaret sırasında yürütülen çalışmalarla ilgili Başkan Zorluoğlu’na detaylı bilgi verdi.

HİÇBİR EKSİK BIRAKMAMAK İSTİYORUZ

Büyükşehir Belediyesi Üniversiteye Hazırlık ve Yetiştirme Kursu’nda görevli tüm öğretmenlerin yoğun bir gayretle çalıştığını belirten Başkan Zorluoğlu, “Bu süreçte mümkün mertebe tüm ihtiyaçları gidermeye çalıştık. Kurumsallaşma adına geçen yıldan bu yana epey adımlar attık. Kursumuzu sürekli eğitim merkezine dönüştürme gibi bir niyetimiz de var. Orada fiziki manada hiçbir eksik bırakmamak istiyoruz. Çocuklarımızın daha kaliteli bir ortamda daha kaliteli bir eğitim almalarını arzu ediyoruz” diye konuştu.

GELECEK YILIN YOL HARİTASINI BELİRLEYECEĞİZ

YKS sonrası gelecek yılın değerlendirmesini yapacaklarını dile getiren Başkan Zorluoğlu,
“Kursun idaresi, eğitim kadrosu ve hizmet anlayışı ile ilgili değerlendirmeler yapıp, yol haritası belirleyeceğiz. Etüt merkezlerine gidemeyecek, ekonomik durumu zayıf çocuklarımız için belediyelerimizin kursları kurtarıcı oluyor. Ekonomik olarak imkanı olmayan çocuklarımıza imkan sunmak istiyoruz. Sayının çok önemi yok, bir çocuğumuzun bile hayatını etkileyebilirsek, görevimizi yapmış oluruz. Mühim olan niyettir ve ortaya koyduğumuz çabadır. Hepinizi tekrar tebrik ediyorum. İnşallah çabalarınız karşılığını bulur” ifadelerini kullandı.

Ziyaret, Başkan Zorluoğlu ve Büyükşehir Belediyesi Üniversiteye Hazırlık ve Yetiştirme Kursu öğretmenlerinin hatıra fotoğrafı çektirmesinin ardından sona erdi.

 


Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Trabzonspor milli yıldızı transfer ettiÖnceki Haber

Trabzonspor milli yıldızı transfer etti

Trabzonspor’da sakatlık raporu!Sonraki Haber

Trabzonspor’da sakatlık raporu!

Facebook Yorum

Yorum Yazın

Altaylı'dan Trabzonspor ve Galatasaray'a eleştiri
Kamil Ahmet Çörekçi’ye talip geldi! 4 milyon EURO
Okulların açılması erteleniyor!
Halı sahalar açılıyor!
Trabzonspor iki gence gelen tekliflerin yanıtı!
Navtex Nedir?
Siirt İl Müftüsü Kapıcıoğlu koronavirüse yakalandı
Trabzon Büyükşehir Belediyesi işe alınacaklar listesini açıkladı
Trabzonspor Guilherme kararını verdi!
Kulüpler Birliği TFF'den 3 istekte bulundu!