Trabzon
DOLAR8
EURO10
ALTIN499

Başkan Zorluoğlu'ndan İstanbul çıkarması

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Başkan Zorluoğlu'ndan İstanbul çıkarması
Abone ol
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, İstanbul’da Trabzon Dernekler Federasyonu’nun organizasyonuna katıldı. Yoğun ilgiyle karşılanan Başkan Zorluoğlu, “Kadim şehir Trabzon’umuz için kol kola çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, İstanbul’da bulunan Trabzon Dernekler Federasyonu’nun misafiri oldu. Federasyon Başkanı İsmail Şatıroğlu, yönetimi ve birçok dernek başkanının yer aldığı programda, Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta ile de bir araya gelen Başkan Zorluoğlu, her iki başkana da misafirperverlikleri nedeniyle teşekkür etti.

TRABZON İÇİN KOL KOLA ÇALIŞACAĞIZ

İstanbul’da yoğun ilgiyle karşılanan Başkan Zorluoğlu yaptığı açıklamada, “Kentimizin geleceğini ortak akıl ve istişareyle şekillendiriyoruz. Seçim döneminde de dediğimiz gibi, biz sadece Trabzon’da yaşayanların değil, dünyadaki tüm Trabzonluların Belediye Başkanı olacağız. Bu çizgide kadim şehir Trabzon’umuz için kol kola çalışmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı. 

BÜYÜKŞEHİR’İN PROJELERİNİ ANLATTI

Trabzon Büyükşehir Belediyesinin projelerine dair bilgilendirme sunumu da gerçekleştiren Başkan Zorluoğlu, toplantının ardından Gaziosmanpaşa Belediyesinin destekleri ile Karadeniz Mahallesi’nde deprem riski taşıması nedeniyle yıkılan ve kentsel dönüşüm kapsamında yeniden inşa edilen Paşa Çayırı Camii’nin açılışına katıldı.


Anahtar Kelimeler:
İngiliz devinden Yusuf Yazıcı hamlesi! Talip oldularÖnceki Haber

İngiliz devinden Yusuf Yazıcı hamlesi! T...

İçişleri Bakanlığı'ndan Ramazan Tedbirleri genelgesiSonraki Haber

İçişleri Bakanlığı'ndan Ramazan Tedbirle...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar