Trabzon
DOLAR9
EURO11
ALTIN554

Böyle bir şey savaş tarihinde görülmedi!

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Böyle bir şey savaş tarihinde görülmedi!
Abone ol
Azerbaycan ordusunun ilerleyişi karşısında tutunamayan Ermenistan tarafından itiraf gibi bir açıklama geldi.

Azerbaycan'ın işgal altındaki topraklarını kurtarmak için başlattığı operasyonda büyük kayıplar veren ve geri çekilmek zorunda kalan Ermenistan’ın içinde bulunduğu çaresiz durum, Ermeni yöneticilerin açıklamalarına da yansımaya başladı. Ermenistan Kamu Televizyonu’na konuşan Ermenistan Savunma Bakanlığı temsilcisi Artsrun Hovhannisyan, itiraf gibi açıklamalarda bulundu. 

“Bizden sayıca çok üstünler”

İki orduyu karşılaştıran Hovhannisyan, Azerbaycan birliklerinin sayıca çok üstün olduklarını belirterek “On iki kat daha fazlalar, bunun ne olduğunu anlıyor musunuz? Böyle bir şey, savaş tarihinde neredeyse hiç olmamıştır ya da çok nadir olmuştur” dedi.

"Aynı anda bizim yönümüze binden fazla uçan cihaz gönderildi"

Azerbaycan ordusunun yüksek teknolojiye sahip olduğunu da söyleyen Ermeni yetkili, “Düşmanın yüksek teknolojiye sahip bir ordusu var, onu asla saklamadık. Aynı anda bizim yönümüze binden fazla uçan cihaz gönderildi; İHA, füzeler. Uçaksavar cihazları aynı anda iki İHA vurabilir ancak. Onlar küçükler ve çok çevikler. Fizik de İHA’dan yana” ifadelerini kullandı. KAYNAK: SABAH


Anahtar Kelimeler:
Eddie Newton Efsane'nin Kabrini Ziyaret EttiÖnceki Haber

Eddie Newton Efsane'nin Kabrini Ziyaret...

Yılmaz Vural'dan Trabzonspor yorumuSonraki Haber

Yılmaz Vural'dan Trabzonspor yorumu

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar