Trabzon
DOLAR9
EURO10
ALTIN526

CHP İl başkanı Saltuk Deniz’ den Muhtarlara Ziyaret

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
CHP İl başkanı Saltuk Deniz’ den Muhtarlara Ziyaret
Abone ol
CHP Rize il Örgütünün geleneksel hale getirdiği STK ziyaretleri çerçevesinde Rize mahalle Muhtarları Derneği başkanlığı ile Rize Muhtarlar Federasyonuna ziyaretlerde bulundu

CHP Rize il başkanlığı geçen yıl başlattığı Rize ve ilçelerindeki STK’ ları ve resmi kurumları ziyaret programı çerçevesinde Rize Muhtarlar Federasyonu ile Rize Merkez Mahalle Muhtarlar derneklerini ziyaret ederek muhtarların sorunlarını dinlediler. CHP Rize İl başkanı Saltuk Deniz başkanlığında CHP Merkez ilçe Başkanı Necati Topaloğlu ve il yönetimi üyeleri ziyaretlere katıldı.

İlk olarak Rize Muhtarlar Federasyonu Başkanı Tuncay Maşalacı’ yı ziyaret eden CHP heyeti federasyona bağlı muhtarlar derneklerinin sorunlarını dinledi. CHP heyeti daha sonra Rize Merkez Muhtarlar Derneği Başkanı İrfan Kaya ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti. Ziyaretlerden sonra konuşan CHP Rize il başkanı Saltuk Deniz, “Biz parti olarak sadece seçim dönemlerinde değil her zaman vatandaşlarımızla, STK başkanlarımızla, çeşitli kurum ve kuruluşlarımızla içiçe olmak onların sorunlarını dinlemek için bu tür ziyaretleri başlattık. Pandemi döneminde ziyaretlerimiz aksasa da pandemiden sonra tekrar ziyaretlere başladık. Ziyaretlerimiz devam edecek” dedi.


Anahtar Kelimeler:
Troller ile baş etmenin yollarıÖnceki Haber

Troller ile baş etmenin yolları

AK parti’li meclis üyesi partisinden istifa ettiSonraki Haber

AK parti’li meclis üyesi partisinden ist...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar