Trabzon
DOLAR13
EURO15
ALTIN794

DKBB başkanı Zorluoğlu'ndan giresun belediyesine ziyaret

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
DKBB başkanı Zorluoğlu'ndan giresun belediyesine ziyaret
Abone ol
Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği (DKBB) ve Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu’na ziyarette bulundu.

Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği ve Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, Arsin Belediye Başkanı Muhammet Sait Gürsoy ve Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği Genel Sekreteri Mehmet Öztürk’le birlikte Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu’nu ziyaret etti.

BİRLİĞE ÜYE OLMAYA DAVET ETTİ

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, ziyaret sırasında Giresun Belediyesini Doğu Karadeniz Belediyeler Birliğine üye olmaya davet etti. Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu ise bölge dayanışmasının önemli olduğunu belirterek, Doğu Karadeniz Belediyeler Birliğine üye olmaktan mutluluk duyacaklarını söyledi.  

FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNULDU

Ziyarette belediye çalışmaları ile ilgili fikir alışverişinde bulunulurken, Giresun Belediye Başkanı Şenlikoğlu da projeleriyle ilgili Başkan Zorluoğlu ve misafirlerini bilgilendirdi. Doğu Karadeniz Belediyeler Birliğinin Giresun ziyareti, hatıra fotoğrafı çektirilmesinin ardından sona erdi.


Anahtar Kelimeler:
Trabzonspor'da Hamsik, Peres ve Nwakaeme gelişmesi!Önceki Haber

Trabzonspor'da Hamsik, Peres ve Nwakaeme...

Eski hakemler Trabzonspor Fenerbahçe maçını değerlendirdi!Sonraki Haber

Eski hakemler Trabzonspor Fenerbahçe maç...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar