Trabzon
DOLAR13
EURO15
ALTIN795

Dünyaca Ünlü Sanatçı Orhan Cebrailoğlu Uluslararası Bilkent Sanat Festivali’nde

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Dünyaca Ünlü Sanatçı Orhan Cebrailoğlu Uluslararası Bilkent Sanat Festivali’nde
Abone ol

RC tarafından “Sanata Evet” mottosuyla düzenlenen 4. Uluslararası Bilkent Sanat Festivali’nin konuğu ünlü ressam Orhan Cebrailoğlu, sergilediği canlı resim performansı ile izleyenleri hayran bıraktı.

RC tarafından düzenlenen 4. Uluslararası Bilkent Sanat Festivali’nin konuğu, dünyaca ünlü ressam Orhan Cebrailoğlu Bilkent Center Sanat Sokağı’nda sergilediği canlı resim gösterisi ile izleyenleri hayran bırakan bir performans sergiledi.

Eserleri yurt içinde ve yurtdışında, özel koleksiyonlarda ve müzelerde yer alan Orhan Cebrailoğlu, Başkentlileri sekiz gün boyunca sanat ile buluşturacak festival kapsamında ziyaretçiler ile bir araya geldi. Kendine has soyut tarzını, 45 dakikada 4x2 metrelik tuvale yansıtan Orhan Cebrailoğlu, düzenlenen canlı resim gösterisinde sergilediği performans ile izleyenleri sanatına hayran bıraktı. 

Soyut resmin en başarılı sanatçılarından biri olan Orhan Cebrailoğlu'nun eseri 4. Uluslararası Bilkent Sanat Festivali boyunca, Bilkent Center Sanat Sokağı’nda ziyaretçiler ile buluşacak.

“Sanata Evet” mottosuyla düzenlenen 4. Uluslararası Bilkent Sanat Festivali, 20 Ekim’e kadar Bilkent Center’da devam edecek. 


Kaynak: (BHA) - Beyaz Haber AjansıBkm Mutfak Stand-up’ları Şimdi Gain’da!Önceki Haber

Bkm Mutfak Stand-up’ları Şimdi Gain’da!

Markar Esayan’a vefa... Kartoğlu: ’Bir Türk vatanseveriydi’Sonraki Haber

Markar Esayan’a vefa... Kartoğlu: ’Bir T...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar