Trabzon
DOLAR13
EURO15
ALTIN778

Gönül Elçileri DAH(Duygu-Ayfer-Hülya) Yardım Yolculuğunu Tamamladı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Gönül Elçileri DAH(Duygu-Ayfer-Hülya) Yardım Yolculuğunu Tamamladı
Abone ol
Dünya Basın Federasyonu’muzun Yönetim Kurulu Üyelerinden Duygu Çelik ve arkadaşları Ayfer Tiftik-Zeynep Hülya Yalçın, gönüllü olarak 5 yıldır yaptıkları yardım kampanyasının bu yılki dağıtımını tamamlamanın mutluluğunu yaşıyorlar.

Beş yıldır ülkemizin çeşitli bölgelerinde yaşayan ihtiyaç sahibi çocuğumuza dostlarının maddi-manevi destekleriyle bot-mont-atkı-bere ve kırtasiye malzemesi götüren Gönül Elçileri DAH; Duygu Çelik, Ayfer Tiftik ve Zeynep Hülya Yalçın bu yıl da rotayı Diyarbakır, Tunceli, Erzincan, Şavşat ve Trabzon olarak belirlediler. 11 Ekim’de Diyarbakır’da başladıkları dağıtımı 24 Ekim’de Trabzon’da tamamladılar. Bu Ekim ayında toplamda 612 çocuğumuzu mutlu etmiş olmanın haklı gururunu yaşıyorlar.

Bugüne kadar Mardin’den Batman’a; Artvin’den Trabzon’a; Erzincan’dan Adıyaman’a kadar çeşitli illerde toplam 3500-4000 minik kalbe dokundular.

Duygu Çelik; Bizler, Gönül Elçileri’yiz. Gönüllülük esasına dayalı her projede varız. En büyük manevi desteğimiz minik kalplere dokunabilmek. Gücümüz ve enerjimiz el verdiği sürece kendi ellerimizle çocuklarımızın kapılarına kadar ulaşıp onlara bot-mont-atkı-bere ve kırtasiye malzemelerini hediye ediyoruz. Elbette bunları sadece kendi imkanımızla değil, dostlarımızın maddi ve manevi destekleriyle gerçekleştiriyoruz. Küçük Arkadaşım ekibine destekleri için ve el emeği göz nuru atkı-bere ören herkese ayrıca teşekkür ediyoruz. Çocuklarımızın yüzündeki mutluluk ve heyecanı bizzat görmek tarif edilemez bir duygu.Trabzonspor-Çaykur Rizespor maçı biletleri satışa çıktıÖnceki Haber

Trabzonspor-Çaykur Rizespor maçı biletle...

Başkan Zorluoğlu'ndan Trabzon'un Fethi mesajıSonraki Haber

Başkan Zorluoğlu'ndan Trabzon'un Fethi m...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar