İşte Trabzon Çukurçayır'da trafiği rahatlatacak proje!

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
İşte Trabzon Çukurçayır'da trafiği rahatlatacak proje!
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, şehir genelinde gerçekleştirdiği denetimlerini ara vermeden sürdürüyor. Trabzon’da yapımı devam eden projelerin son durumlarını yerinde gören Başkan Zorluoğlu, bugün de Çukurçayır Mahallesi ile Boztepe ve Yenicuma Mahallesi bağlantı yollarında incelemelerde bulundu.

Başkan Zorluoğlu, Trabzon’un en kalabalık mahallelerinden biri olan Çukurçayır’a bağlanan Boztepe Piknik Alanı ve Yenicuma Mahallesi eski hayvan barınağı yollarında yapılması düşünülen kamulaştırma alanları ile imar planlarını yerinde inceledi. Başkan Zorluoğlu’nun denetimleri sırasında; Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcıları Süleyman Gün ve Gürcan Başar ile ilgili daire başkanları da hazır bulundu.
 
VATANDAŞIMIZ RAHATA KAVUŞACAK

Kendisine yoğun ilgi gösteren esnaf ve vatandaşlarla sohbet eden Başkan Zorluoğlu “Sizlerin sorunlarını çözmek için bugün burada incelemelerde bulunuyoruz. Boztepe ve Yenicuma bağlantı yollarında yapılacak bir dizi çalışmayla, Trabzon’un en büyük mahallelerinden biri olan Çukurçayır’ın trafik sorununu büyük oranda çözmüş olacağız. Altyapı anlamında Çukurçayır Mahallemizde büyük eksiklerimiz vardı. Göreve geldiğimiz ilk günden itibaren önceliğimizi altyapıya verdik. Biz bir çalışma yaparken altyapıyı da düşünmek zorundayız. Bu çalışmalarımızı tamamladığımızda vatandaşımız büyük bir rahatlığa kavuşacak” dedi.
 
BAŞKANIMIZIN YANINDAYIZ

Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu’nun ziyaretinden memnuniyet duyduklarını dile getiren vatandaşlar, “Son dönemlerde mahallemize gerek altyapı gerekse ulaşım anlamında büyük katkılarınız oldu. İnanıyoruz ki gelecekte Çukurçayır Mahallesi örnek bir mahalle haline gelecek. Yıllarca sıkıntı çektik. Sizler bu sıkıntıları çözmek için çalışıyorsunuz. Bizler de vatandaş  olarak her zaman yanınızdayız” ifadelerini kullandılar.


Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Trabzonspor'dan TFF'ye yazılı başvuru:Önceki Haber

Trabzonspor'dan TFF'ye yazılı başvuru:

Trabzonspor'dan son gelişmelerSonraki Haber

Trabzonspor'dan son gelişmeler

Facebook Yorum

Yorum Yazın

Altaylı'dan Trabzonspor ve Galatasaray'a eleştiri
Kamil Ahmet Çörekçi’ye talip geldi! 4 milyon EURO
Okulların açılması erteleniyor!
Halı sahalar açılıyor!
Trabzonspor iki gence gelen tekliflerin yanıtı!
Navtex Nedir?
Siirt İl Müftüsü Kapıcıoğlu koronavirüse yakalandı
Trabzon Büyükşehir Belediyesi işe alınacaklar listesini açıkladı
Trabzonspor Guilherme kararını verdi!
Kulüpler Birliği TFF'den 3 istekte bulundu!