Trabzon
DOLAR13
EURO15
ALTIN786

Kızılay orman yangınlarından etkilenenlere destek oluyor

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Kızılay orman yangınlarından etkilenenlere destek oluyor
Abone ol
Antalya’nın Manavgat ilçesinde farklı noktalarda çıkan yangınlar sonucu afet uzmanlarıyla bölgede yardım çalışmaları yürüten Kızılay, Muğla’nın Marmaris ilçesi, Osmaniye, Adana ve Mersin’deki orman yangınlarından etkilenenlere ve çalışanlara destek oluyor.

Yurdun güneyinde farklı noktalarda meydana gelen orman yangınları vatandaşları olumsuz etkiledi. Orman yangınları bölgelerinde çalışma yürüten ekiplere ve mağdur olan vatandaşlar için Kızılay’ın afet uzmanı ve gönüllülerinden oluşan ekipleri ise yardım ulaştırmak için seferber oldu. Kızılay, Antalya’nın Manavgat ilçesi, Muğla’nın Marmaris ilçesi, Adana, Osmaniye ve Mersin’de meydana gelen orman yangınlarından etkilenenler ile yangına müdahale eden ekiplere beslenme desteği veriyor. 

Kızılaycılar Seferber Oldu 

Antalya’nın Manavgat ilçesindeki orman yangınından etkilenenlere yardımlarını sürdüren Kızılay, Osmaniye’nin Kadirli ilçesi ile Karacalar mevkiinde, Adana Aladağ’da, Mersin’in Silifke ilçesinde, Muğla’nın Marmaris ilçesinde, orman yangınlarında da ekipleriyle çalışma yürütüyor. Şubeleri,  afet uzmanları ve gönüllülerini orman yangını bölgelerine seferber eden Kızılay, mobil beslenme araçları, sahra mutfakları ve bölgelerde bulunan aşevlerinde yaptığı hazırlıklarla beslenme yardımları yapıyor.

Kaynak: (BHA) - Beyaz Haber Ajansı


Anahtar Kelimeler:
Sörloth Transferinde ters köşe! İşte yeni takımıÖnceki Haber

Sörloth Transferinde ters köşe! İşte yen...

AKUT Manavgat’ta Çalışmalarını SürdürüyorSonraki Haber

AKUT Manavgat’ta Çalışmalarını Sürdürüyo...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar