Trabzon
DOLAR9
EURO10
ALTIN526

Kurban Bayramı emekli ikramiyelerinin hesaplara yatacağı tarih açıklandı: Kurban Bayramı ikramiyesi ne zaman yatacak?

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Kurban Bayramı emekli ikramiyelerinin hesaplara yatacağı tarih açıklandı: Kurban Bayramı ikramiyesi ne zaman yatacak?
Abone ol
Türkiye'deki milyonlarca SSK ve Bağ-Kur emeklisini ilgilendiren Kurban Bayramı ikramiyesi ile ilgili Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin açıklama yaptı. Bakan Bilgin, bayram ikramiyelerinin ödeneceği tarihi duyurdu.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin, yaklaşık 12 milyon emeklinin Kurban Bayramı ikramiyelerinin 13-16 Temmuz tarihleri arasında ödeneceğini açıkladı.

Emekli ve hak sahiplerinin Kurban Bayramı ikramiyeleri ile birlikte zamlı olarak emekli aylıklarının SSK emeklileri için 13-14 Temmuz tarihleri arasında, Bağ-Kur emeklileri için de 16 Temmuz’da hesaplara yatırılacağını açıklayan Bakan Bilgin, Emekli Sandığı kapsamında olan vatandaşların ise temmuz ayı farkının, ağustos aylıklarının ve Kurban Bayramı ikramiyelerinin 15 Temmuz’da birlikte ödeneceği bilgisini verdi.

Bakan Bilgin, “Ülke ekonomisinin kalkınmasına katkıda bulunan, üreten ve alın teri döken her bir emeklinin bayram ikramiyesinin hayırlı olmasını diliyorum. Emeklilerimizin ve ailelerinin bayramlarını şimdiden tebrik ediyorum” dedi.


Anahtar Kelimeler:
Trabzonspor'da Ekuban ŞokuÖnceki Haber

Trabzonspor'da Ekuban Şoku

AGD Kadın Kolları, Şube Başkanlarıyla Bir Araya GeldiSonraki Haber

AGD Kadın Kolları, Şube Başkanlarıyla Bi...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar