Murat Zorluoğlu Beşirli ve Kalkınma Mahallelerini inceledi

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Murat Zorluoğlu Beşirli ve Kalkınma Mahallelerini inceledi
Abone ol
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Beşirli ve Kalkınma mahallelerinde yürütülen Ortahisar İçme Suyu Temini Projesi çalışmaları ile ‘KTÜ-Farabi Trabzon Rize Kara Yolu Bağlantı Yolu’nun son durumunu yerinde inceledi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, şehrin altyapı sorununu ortadan kaldıracak olan Ortahisar İçme Suyu Temini Projesi ile yakından ilgilenmeye devam ediyor. Başkan Zorluoğlu, bugün Beşirli ve Kalkınma mahallelerinde yürütülen çalışmalar kapsamında incelemelerde bulunarak, çalışanlara kolaylıklar diledi. Başkan Zorluoğlu ayrıca önem verdiği projeler arasında yer alan ‘KTÜ-Farabi Trabzon Rize Kara Yolu Bağlantı Yolu’nu da yerinde gördü. Başkan Zorluoğlu’nun incelemeleri sırasında Genel Sekreter Ahmet Adanur, TİSKİ Genel Müdürü Ali Tekataş ve ilgili daire başkanları da hazır bulundu.  

ALTYAPI SORUNU KALMAYACAK

İncelemeleri sırasında mahalle sakinleri ile de görüşen Başkan Zorluoğlu, “Proje çalışmalarının büyük bir titizlikle yürütüldüğünü memnuniyetle gördüm. Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi, Fen İşleri ve Ulaşım Dairesi ile birlikte tüm birimlerimize, TİSKİ Genel Müdürlüğü ekiplerine ve yüklenici firma çalışanlarına bu özverili çalışmalarından dolayı yürekten teşekkür ediyorum. Mahalle sakinlerimize de gösterdikleri sabırdan ötürü çok teşekkür ediyorum. Burada gördüğüm bazı konularla ilgili daire başkanlarımızı uyardım ve vatandaşımızın ulaşımının daha kolay hale getirilmesi talimatını verdim. 2023 yılı içerisinde bu işi bütünüyle bitirerek, Trabzon’un 50 yıllık içme suyu, kanalizasyon ve yağmur suyu altyapısını tamamlamayı hedefliyoruz. Proje sona erdiğinde şehirde hiç kimsenin altyapı ile ilgili bir sorunu kalmayacak” şeklinde konuştu. 

MAHALLE SAKİNLERİ TEŞEKKÜR ETTİ

Mahalle sakinleri ise Başkan Zorluoğlu’na yürütülen çalışmalardan dolayı teşekkür ederek, “Yıllardır altyapı konusunda sorun yaşamaktayız. İnşallah bu çalışma ile sıkıntılarımız son bulacak. Yaptığınız bu cesaretli çalışmadan dolayı size ve ekibinize yürekten teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandılar.


Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Hami Mandıralı'dan özel açıklamalar!Önceki Haber

Hami Mandıralı'dan özel açıklamalar!

Trabzon Ortahisar'da şiir yazma yarışması sonuçları açıklandı!Sonraki Haber

Trabzon Ortahisar'da şiir yazma yarışmas...

Yorum Yazın

Yusuf Erdoğan'dan Trabzonspor açıklaması!
Beşiktaş Trabzonspor maçının hakemi belli oldu
Ağaoğlu'ndan Süper Kupa açıklaması!
2019-2020 sezonu Süper Kupa şampiyonu Trabzonspor
Trabzon'da orman yangını! Ekipler müdahale ediyor
Başakşehir - Trabzonspor: İlk 11'ler! Süper Kupa
Trabzon Şehir Hastanesi’nin 1.1 milyar TL’lik ihalesi gerçekleşti!
Tamamlandığında Karadeniz Bölgesi'nde ilk olacak
Süper Kupa maçının hakemi belli oldu
Ahmet Ağaoğlu'ndan flaş transfer açıklaması

Başka haber bulunmuyor!