Trabzon
DOLAR13
EURO15
ALTIN795

Nihan Özdemir, TİNGADER İstanbul İl başkanlığına yeniden seçildi!

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Nihan Özdemir, TİNGADER İstanbul İl başkanlığına yeniden seçildi!
Abone ol
Tüm İnternet Gazeteciliği ve Gazeteciler Derneği (TİNGADER) İstanbul Şubesi 1. Olağan genel kurulu’nu pandemi kurallarına uygun önlemler alarak CHELSEA LOUNGE salonunda gerçekleştirdi. Yapılan genel kurulda mevcut başkan Nihan Özdemir yeniden seçilerek güven tazeledi.

Tüm İnternet Gazeteciliği ve Gazeteciler Derneği İstanbul İl Şube Kurucu Başkanlığı görevine Nihan Özdemir yeniden seçildi.

İstanbul'un Beylikdüzü ilçesinde CHELSEA LOUNGE salonunda gerçekleştirilen TİNGADER 1'inci olağan kongresi pandemi tedbirlerine uygun şekilde gerçekleştirildi. Çoğunluğun sağlanması ile divan kurulu oluşturularak seçimlere geçildi.

Genel Kurul; saygı duruşu, İstiklal Marşı, açılış konuşması ve divan kurulunun seçilmesiyle başladı

Divan Başkanlığı Heyetine İş adamı TİNGADER Yüksek İstişare Kurulu Başkanımız İbrahim Biter, yaşam koçu ve Türkiye’de ve ilk defa her yaşta kişilerin katılabileceği devlet iş birliğiyle kurulan, uzaktan üniversite kuruluşu sağlayan Murat Cuhadar, genel merkezimizi temsilen genel sekreterimiz H. Sadi Kahyaoğlu seçilmişdi. Katip üyeliğine de eğitimci yazar Milli Eğitim Bakanlığı önceki genel müdürlüğünde Hüseyin Karasu getirildi.

Kurucu Başkan Nihan Özdemir’in yapmış olduğu konuşmada ve sonrasındaki faaliyet raporu, hesap raporu, denetim kurulu raporları okunmuş ve ayrı ayrı ibra edildi..

Başkan Nihan Özdemir, "Yaklaşık 1 yıldır özverili bir şekilde tüm Türkiye internet gazeteler ve gazeteciler Derneği ailesinde bulunmaktayım Belki de hayatın boyunca severek yaptığım en güzel şey bu ailede bulunmak oldu Türkiye’nin her yerinde gitgide büyüyen ve daha da büyüyecek olan bir dernekte yer almam hayatımda belki yaptığım en güzel deneyimlerden biridir dernekte tanışmam Trabzon’da çok sevdiğim yurthaber61 gazete sahibi Aslan Yeşilyurt vesile olmuştur ve her zaman destek olup beni bu konuda daha çok cesaretlendirir miştim bu aynı evin içinde kurucu başkanımız Mehmet Ali Çelik Müslüm Aktürk Hasan Sadi Kahyaoğlu ve çok kıymet verdiğim Ömer Faruk Ali kurucu başkanlarımızın bizlere destek olur Daha çok büyümek için yol göstermişlerdir kendilerine sevgi ve saygılarımı arz ederim bana güvenip İstanbul il şube yeni yeni Korucu başkanlarıyla birlikte epeyce Efor sarf ettik Bana en çok destek olan çok değerlikıymetli üyelerimiz benim için hepsi birbirinden kıymetli Onlar benim Gönüllerin başkanı Ben her zaman şunu söylerim bir başkan tek başına bir işe yaramaz ama yanındaki diğer başkanlarla birlikte çok şeyler başarabilirler ve çıkar olmadan sorun olmadan güzel bir kongre sağlam ama yardımcı oldular her birine ayrı ayrı teşekkür ederim İstanbul olarak güçlü bir şekilde güçlü kişilerle yol almaktayız çok güzel işleri imza atacağımızı biliyorum" ifadelerini kullandı.

Nihan Özdemir başkanlığındaki Yönetim Kurulu ve kurullarda şu isimler yer aldı:

Yönetim Kurulu: Akif Ağırbaşlı, Yasemin Kurt, Cemal Özkan ve Erhan Gül

Asil Üyelikleri: Murat Usta, Fevzi Yıldız, Yurdaer Öztürk, Hüseyin Karasu ve Mustafa Genç

Denetim Kurulu: Sevim Yılmaz, Jacson Martın ve Abdurrahman Topçu

Denetim Kurulu yedek üyeler: Ümit Akbulut, Songül Altınkaynak ve Yasemin Ali

Genel merkez Delegelikleri: Nihan Özdemir, Hüseyin Karasu ve Yurdaer Öztürk 

Genel sekreter Hasan Sadi Kahyaoğulu tarafından Genel Başkan Mehmet Ali Çelik’in aşağıdaki mesajı okunarak ve uzun süre alkışlandı.

"DEĞERLİ ÇALIŞMA ARKADAŞLARIM

TİNGADER OLARAK ÇOK SAĞLAM BİR EKİPLE YOLA ÇIKTIĞIMIZ HENÜZ İKİNCİ SENEMİZDE DIŞARDAN HİÇBİR TÜZEL KİŞİLİĞİ TRANSFER ETMEKSİZİN ÖZ OLUŞUMUMUZLA YANİ HER YERDE YA TEMSİLCİLİK YADA ŞUBEYİ BİZZAT KURARAK YOLUMUZDA EMİN ADIMLARLA YÜRÜMEKTEYİZ.

HALEN ANKARA, İSTANBUL, DİYARBAKIR, HATAY, KAHRAMANMARAŞ, TRABZON, MERSİN, KONYA GİBİ BÜYÜK ŞEHİRLERDE YA ŞUBEMİZİ KURDUK YADA YETKİLENDİRDİK.

BUNUN YANINDA TOPLAM 88 İLÇE VE İL MERKEZLERİNDENDE YAPILANMALARI TAMAMLANMIŞ BULUNMAKTAYIZ.

TÜRKİYE'DE VAR OLAN HİÇBİR DERNEĞİN Kİ, BUNLAR KURUMSAL KİMLİK KAZANMIŞ OLSUNLAR YADA OLMASINLAR, GENÇLİK KURULU, BİLİM KURULU, KADINLAR KURULU, SOSYAL MEDYA KURULU, YÜKSEK İSTİŞARE KURULU  GİBİ KURULLARI OLUŞTURMADIKLARINI ANCAK BİZİM DERNEĞİMİZİN  İSE KOMPLİKE BİR OLUŞUM İÇERİSİNDE OLDUĞUNU MEMNUNİYETLE  MÜŞAHADE ETMİŞ OLACAKSINIZ.

HER HAFTA  (36 HAFTA BOYUNCA) SÜREGELEN BİLGİLENDİRİCİ, BİLİNÇLENDİRİCİ, ÖĞRETİCİ VE EĞİTİCİ KONFERANSLARIMIZ ÖVGÜ VE TAKDİRLE KARŞILANMIŞ, DİNLEYİCİ YADA İZLEYİCİ SAYISI SON DERECE YÜKSEK NOKTALARA ULAŞMIŞTIR.

YOUTUBE KANALIMIZ,İNTERNET VE MEDYA SAYFALARIMIZIN YANINDA SAHİBİ VE SORUMLU MÜDÜRÜ OLDUĞUM   ÖZELLİKLE EKİBİMDE YER ALAN AA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN EMEKLİ, SÜRESİZ SARI BASIN KART SAHİBİ, DUAYEN GAZETECİ SAYIN MÜSLÜM AKTÜRK  VE YİNE ÇEŞİTLİ İLÇELERDE KAYMAKAMLIK GÖREVİ YÜRÜTMÜŞ VE ÇALIŞTIĞI 33 VALİDEN, 196 ADET TAKDİR, TALTİF VE ÜSTÜN HİZMET NİŞANI ALMIŞ GENEL SEKRETERİMİZ HASAN SADİ KAHYAOĞLU, TEŞKİLATLANDIRMADAN SORUMLU SAYIN ÖMER FARUK ALİ BEY  İLE HERHALDE ENGİN DENİZLERİ VE DAĞLARI AŞABİLİRİZ DİYE DÜŞÜNÜYORUM.  https://www.haberakdeniz.com.tr/  600.000  GÜNLÜK TIKLANMA SAYISINA ULAŞMAKTA, ADETA ISPARTA GÜNDEMİNİ BELİRLEMEKTEDİR. YAZDIĞIMIZ HER HABER, TÜRKİYE'NİN HER YERİNDE YAYINLANMAKTA VE SES GETİRMEKTEDİR. BİZ KENDİMİZİ BASIN MENSUBU OLARAK GÖRÜYORUZ. BESİN MENSUBU DEĞİLİZ. BU NEDENLE ÖNERİLERİMİZ AYNEN KABUL EDİLMEKTEDİR.

BU GÜZEL OLUŞUM İÇERİSİNDE YER ALMANIZ   VE ''İSTANBUL TÜRKİYE'DİR, TÜRKİYE İSTANBUL'DUR'' İFADESİNDE YER ALAN DÜNYANIN EN BÜYÜK ŞEHİRLERİNDEN İSTANBUL'UMUZDA ŞUBE KURULMUŞ OLMASI BAŞTA BENİ VE EKİBİMİZİ ÇOK SEVİNDİRMİŞTİR. BU OLUŞUM İÇİN MESAİ HARCAYAN ÜYELERİMİZE, YÖNETİM KURULUMUZA, SAYIN BAŞKAN NİHAN ÖZDEMİR'E VE YENİ SEÇİLECEK YÖNETİME BAŞARI DİLEKLERİMİ İLETİRKEN  AN BE AN YANLARINDA OLACAĞIMIN BİLİNMESİNİ İFADE EDER, BAŞTA DİVAN VE DEĞERLİ KATILIMCILARI SAYGI İLE SELAMLIYORUM."

Divan başkanı İbrahim Biter dilek ve temenniler bölümünde, herkese söz vermiş ve konuşmacılar TİNGADER’den memnuniyetle söz etti..

Daha sonra toplantı divan başkanı sayın Biter tarafından sona erdirdi.

"Ayrıca, İstanbul şubemizin olağan toplantısının yapıldığı yerde misafirlerimizin ağırlanıp uğurlanmasında, nezih bir servisin sunulmasında emeği geçen Chelsea Lounge firması, sayın yönetim ve personeline TİNGADER genel merkez, tüm şube ve temsilciler adına teşekkür ederiz."


Anahtar Kelimeler:
Aksa Doğalgaz üç yıl üst üste “Düşük Karbon Kahramanı” seçildiÖnceki Haber

Aksa Doğalgaz üç yıl üst üste “Düşük Kar...

Maşalacı‘dan Rize Vali Yardımcısı Duman ve Kılıç’a Hayırlı Olsun Ziyareti!Sonraki Haber

Maşalacı‘dan Rize Vali Yardımcısı Duman...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar