Of Belediyesi Elazığ ve Malatya'ya 2 TIR yardım yolladı

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Of Belediyesi Elazığ ve Malatya'ya 2 TIR yardım yolladı
Of Belediyesi, Elazığ ve Malatya'daki depremzedeler için 2 tır dolusu su gönderdi.

Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu bölgedeki koordinasyon merkezleri ve kurumlarla yaptığı görüşmeler sonucunda ihtiyaç duyulan 2 tır dolusu su gönderdi. İlk etapta 2 TIR dolusu 6 bin 136 adet sudan oluşan yardımı, ihtiyaç duyanlara ulaştırılmak üzere, afet koordinasyon merkezine gönderiyor.

Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, deprem bölgesindeki koordinasyon noktalarıyla gerekli görüşmeler sağlanmasının ardından yardım malzemelerini taşıyan tırlar hızla hazırlanmaya başlandıklarını ve yola çıkacaklarını kaydetti. Başkan Sarıalioğlu, "Her türlü imkanımızı seferber ettik. Of Belediyesi olarak, hızla hareket ederek, Elazığ ve Malatya'daki depremzedelere yardımcı olabilmek için gerekli hazırlığı yaptık. Bölgeye ilk etapta, Of Belediyemiz ve FATSU Doğal Kaynak Suyu’nun da katkılarıyla 2 TIR dolusu 46 ton, 4992 adet 5’litrelik, 1144 adet 19’litrelik toplamda 6 bin 136 adet sudan oluşan yardım gidecek. Araçlarımızı, ihtiyaç duyanlara ulaştırılmak üzere, bölgede dağıtımları sevk eden afet koordinasyon merkezine yolluyoruz. Çalışmalarımız devam ediyor. İhtiyaç tespit ettikçe, onlara da cevap vereceğiz. Dualarımız da afetzedelerimizle" dedi.

OF BELEDİYESİ’NDEN ELAZIĞ’A YARDIM CAĞRISI

Elazığ’ın Sivrice ilçesi merkezli meydana gelen 6.8 büyüklüğündeki deprem sonrası Oflular battaniye, ısıtıcı ve kışlık kıyafet yardımı toplamaya başladı.

Elazığ’da deprem meydana gelmesinin ardından Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, sosyal medya hesabından çağrıda bulunarak, Oflulardan çok acil olarak battaniye, ısıtıcı ve kışlık kıyafet desteğinde bulunmalarını istedi. Destek kampanyası dolayısıyla Of Belediyesi çalışanları da acil olarak göreve çağrıldı. Çağrıya kayıtsız kalmayan Oflular, sabah saatlerinden itibaren Of Belediye Başkanlığı Zabıta Müdürlüğüne yardımları bırakmaya başladı.

Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda; “Of Belediyesi olarak, Elazığ’da meydana gelen depremden ötürü mağduriyet yaşayan kardeşlerimiz için battaniye, kışlık kıyafet, tüplü ve elektrikli ısıtıcı desteği sağlayacağız. Tüm hemşerilerimizin özellikle battaniye ve kışlık kıyafet desteklerini, an itibari ile belediye binamız zabıta müdürlüğüne en hızlı bir şekilde bekliyoruz. Gün birlik olma ve yardım eli uzatma günü” şeklinde konuştu.

Of Belediyesi, Elazığ ve Malatya'daki depremzedeler için 2 tır dolusu su gönderdi. ile ilgili görsel sonucu

Görüntünün olası içeriği: şunu diyen bir yazı 'SESİNİZİ DUYAN VAR! Temizlik Malzemesi, Battan Battaniye Nevresim, Yastık, Yorgan, Kışlık Gida Kolisi Kolisivs Elazığ' da yaşanan deprem sonrası vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılamak üzere yardım kampanyası düzenlenmiştir. Tüm hemşehrilerimizi yardım kampanyamıza davet ediyoruz. TESLİMAT ADRESİ: Belediye Başkanlığı Zabita Müdürlüğü'

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 1
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Trabzonspor'da Eddie Newton sahaya indiÖnceki Haber

Trabzonspor'da Eddie Newton sahaya indi

Trabzon'un çehresi kentsel dönüşümle değişiyorSonraki Haber

Trabzon'un çehresi kentsel dönüşümle değ...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!