Trabzon
DOLAR13
EURO15
ALTIN795

Özel sporculara destek için bir araya geldiler

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Özel sporculara destek için bir araya geldiler
Abone ol

Liv Hospital, Ahbap Derneği ile 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’ne özel farkındalık projesi için bir araya geldi. Türkiye Cumhuriyeti Gençlik ve Spor Bakanlığı himayesinde, özel sporcu bireylerle birlikte gerçekleştirilen etkinlik büyük ilgi gördü. Etkinliğe Ömür Gedik, Neşe Gönül, Gülşah Alkoçlar, Zehra Öney, Beste Yurttaş, Melis Özer, Begüm Özer, Monik İpekel, Reyhan İpekel, Tuğba Aktay, Banu Taşkın, Duran Arslan gibi sanat, spor, iş dünyası ve cemiyet hayatından birçok ünlü isim katıldı. 

Farkındalık sergisi gezildi 

Liv Hospital ve Ahbap Derneği iş birliği ile Türkiye Cumhuriyeti Gençlik ve Spor Bakanlığı himayesinde, özel sporcu bireylerle 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’ne özel olarak gerçekleştirdiği etkinlik Liv Hospital Grup Koordinatörü Meri İstiroti ve İstanbul Gençlik ve Spor İl Müdürü Prof. Dr. Burhanettin Hacıcaferoğlu’nun açılış konuşmasıyla başladı. 

Açılış konuşmalarının ardından katılımcılar özel sporcu bireylerimizin yaşadıkları zorluklara rağmen yılmadan kendilerini baştan yaratma süreçlerine farkındalık çekmek için çekilmiş fotoğraflardan oluşan sergiyi gezdiler. 

Sergi fotoğraflarından ve motivasyon cümlelerinden oluşan mutluluk ajandası büyük beğeni topladı.

Çekim projesine Liv Hospital’ın sağlık sponsorluğunu üstlendiği özel sporcularla birlikte sanat, spor, sağlık, iş dünyası ve cemiyet hayatının birçok ünlü yüzü dahil olurken, bu projenin fotoğraflarından oluşturulan ve başarılı özel sporcularımızın hayata dair motivasyon cümlelerini içeren mutluluk ajandasının satışından elde edilen gelir sporculara aktarıldı. 

Güç yüreğimizde sloganıyla sergilenen fotoğraflar Vadistanbul Avm’de 2-17 Aralık arasında gezilebilecek. 


Kaynak: (BHA) - Beyaz Haber AjansıGöz Kamaştıran Tasarımıyla Yeni BMW 420i Gran Coupé Türkiye’deÖnceki Haber

Göz Kamaştıran Tasarımıyla Yeni BMW 420i...

Karbonsuz ekonomi için ilk adım enerji verimliliğinden geçiyorSonraki Haber

Karbonsuz ekonomi için ilk adım enerji v...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar