Trabzon
DOLAR9
EURO10
ALTIN526

Polifarma’ya İnsana Saygı Ödülü

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Polifarma’ya İnsana Saygı Ödülü
Abone ol
Türkiye sağlık sektöründe 35 yıldır üretim yapan yerli ve milli ilaç şirketi Polifarma, Kariyer.net tarafından düzenlenen 19. İnsana Saygı Ödülleri'nde başarılı insan kaynakları çalışmalarıyla ödüle layık görüldü.

Kariyer.net tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Türkiye'nin en köklü insan kaynakları ödülü “İnsana Saygı Ödülleri”nin bu yılki kazananları açıklandı. Yüzde 100 yerli sermayeli Polifarma İlaç, başarılı insan kaynakları çalışmalarıyla aday başvurularını yüzde 100 olarak yanıtlayan, en çok istihdam yapan ve en çok başvuru alan şirketlere verilen Kariyer.Net İnsana Saygı Ödülü’nü almaya hak kazandı.  

Yeni yetenekleri keşfederek istihdama katkı sağlamayı hedeflelen Polifarma son bir yılda Kariyer.Net üzerinden yapılan 60 bini aşkın başvuruya 2 gün içinde yüzde 99 dönüş sağladı, ayrıca 220 kişiyi işe aldı. Kaliteli insan kaynağına sürekli yatırım yapan Polifarma, Lider Gelişim Akademisi ve Polifarma Eğitim Akademisi ile çalışanlarının hayatın her alanında gelişimini destekliyor.

Kaynak: (BHA) - Beyaz Haber Ajansı


Anahtar Kelimeler:
Trabzon Büyükşehir yeni yollar açıyor!Önceki Haber

Trabzon Büyükşehir yeni yollar açıyor!

Start-up’ların Teknoloji SavaşlarıSonraki Haber

Start-up’ların Teknoloji Savaşları

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar