Trabzon
DOLAR8
EURO10
ALTIN499

Trabzonspor, İsmail Köybaşı için imza töreni düzenlendi

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Trabzonspor, İsmail Köybaşı için imza töreni düzenlendi
Abone ol
Trabzonspor Kulübü Başkanı Ahmet Ağaoğlu’nun katılımıyla TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde yeni transfer İsmail Köybaşı için imza töreni düzenlendi

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu'nun da katılacağı imza töreni bugün saat 16:30'da TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde basına kapalı olarak gerçekleşti.

İmza töreninde konuşan Başkan Ahmet Ağaoğlu "Bu transferin gerçekleşmesinde kolaylık sağlyan Rizespor Başkanına da teşekkürler. Seni yetiştirenlere de teşekkürler. Allah sakatlık vermesin başarılı 0olman en büyük temennimiz." ifadelerini kullandı.

İsmail Köybaşı ise yaptığı açıklamada "Beni bu camiaya kattığınız için sie teşekkür ediderim, şuanki konuşmalardan dolayı çok heyecanladım. uyumun başarıyı getireceğini düşünüyorum. Kulüpte herkesin bir olacağı ve başarının buradan geçeceğini düşünüyorum. gururlanıyorum burada olduğum için. Mental ve fiziksel olarak hazırım. Başarının bir parçası olmak için sabırsızlanıyorum. Buradaki organizasyonu gördükçe Trabzon için heyecanlanıyorum. hedefe gitmeliyiz. Sizin bu isteğinizi görüyorum. Bu isteğin ,içinde olduğum için mutluyum. herkese hayırlı olmasını diliyorum." dedi.

İsmail Köybaşı

Ahmet Ağaoğlu "Önemli bir aşilenin parçası oldun. Trabzonspor camiası büyük bir canmşia büyük bir aile. Bizi diğer camialardan ayıran en önemli özellik aile olmak. Kulüp yöneticileri olarak bu aşilenşin sorumluluğu bizde. Siz de bu ailenin değerlillerisiniz. Bizim taraftarımız en özel taraftarlardır. onlar başarı isterler. yarın değil dün isterler. Sen tecrübenle uyum sağaklayacağını biliyorum. Vereceğimiz mücadeleyi hep birliklte vereceğiz. Allah hepimizin yardımcısı olsun." ifadelerini kullandı.

Ahmet Ağaoğlu yeni transferlere forma satma geleneğini sürdürürken 1500 forma satın almasını önerdi, Köybaşı ise Trabzonspor'un kuruluş tarihini 8 Ağustos'u işaret ederek 1967 forma ialacağını belirtti.


Anahtar Kelimeler:
Arhavi sel felaketinde 576 kişi tahliye edildi.Önceki Haber

Arhavi sel felaketinde 576 kişi tahliye...

Trabzonspor'un Rakibi Başakşehir! İşte ilk 11'iSonraki Haber

Trabzonspor'un Rakibi Başakşehir! İşte i...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar