Trabzon
DOLAR13
EURO15
ALTIN786

Trabzonspor, sponsorluk sözleşmesi imzaladı!

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Trabzonspor, sponsorluk sözleşmesi imzaladı!
Abone ol
Bordo-Mavili ekip, Ali Osman Ulusoy Şirketler Grubu ile bugün sponsorluk sözleşmesi imzaladı.

Trabzonspor, Ulaşım sponsoru Ali Osman Ulusoy Şirketler Grubu ile bugün Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde düzenlenen törenle 1 yıllık sözleşme imzaladı.

Başkan Ahmet Ağaoğlu, Genel Sekreter Ömer Sağıroğlu, Başkan Yardımcısı Emin Kahraman ve yönetim kurulu üyesi Lokman Sadıklar’ın yanı sıra Ali Osman Ulusoy Şirketler Grubu Yön. Kur. Başkanı Hülya Ulusoy, Ali Osman Ulusoy Şirketler Grubu Yön. Kur. Bşk. Yardımcısı Ahsen Aydın, Şirketler Grubu Direktörü Murat Seymen, Ali Osman Ulusoy Turizm Genel Müdürü Eray Eray, Hassoy Genel Müdürü Selim Saral ve Mercedes-Benz Satış Operasyonları Grup Müdürü Özgür Taşgın’ın katıldığı imza töreninin ardından katılımcılar Teknik Direktör Abdullah Avcı ve futbolcularla birlikte futbol A takım otobüsünün önünde hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Trabzonspor yeni otobüsünü teslim aldı

İmza töreninde konuşan Başkan Ahmet Ağaoğlu, “Bugün Trabzonspor’un profesyonel takım ulaşım sponsoru Ali Osman Ulusoy Turizm Tic. A.Ş ile 5. yıla giren sponsorluk anlaşmamızı yapmak için bir aradayız. Tabii ki bu anlaşma bizim için bir sponsorluk anlaşmasının çok ötesinde bir anlam ifade ediyor. Kurucu Başkanımız, rahmetli büyüğümüz Sayın Ali Osman Ulusoy’un isminin kulübümüzle birlikte anılmasını sadece bir sponsorluk olarak değerlendirirsek hata yapmış oluruz. Bugün milyonların gönül verdiği Trabzonsporumuzun Kurucu Başkanı Ali Osman Ulusoy’un adının kulübümüzün sponsoru olarak anılmasının ötesinde, camiamızda çok büyük anlam ve değer ifade ettiğini hepimiz çok iyi biliyoruz. Kulübümüzün birinci başkanı, kurucu başkanıydı. Çok sıkıntılı bir süreçten, sorunlu bir süreçten Sayın Rıfat Dedeoğlu ile birlikte kulübümüzün temellerini atan, öncülüğünü yapan ve daha sonra da Sayın Rıfat Dedeoğlu’na kulüp başkanlığını devreden çok değerli başkanımızı bu vesileyle rahmet ve şükranla anıyoruz. Sayın Başkanımızla ilgili söylenecek çok şey var. Ulaşım sektöründe kendisi 1938 yılında rahmetli babasının kamyonunda şoför olarak başladığı, daha sonra şirketin merkezini de Of’tan Trabzon’a taşıyarak pek çok sivil toplum örgütünde başkanlık yaparak hem Trabzon’un turizmine, sanayisine ve endüstrisine çok büyük katkılarda bulunmuş ama her şeyin ötesinde Trabzonspor gibi ülkede futbolun tarihini değiştiren, ülke futbolunda bir devrim yaratan kulübümüzün kurucu başkanlığını yapmış çok değerli bir insandan bahsediyoruz. Bizim Ali Osman Ulusoy Tic. A.Ş ile sponsorluk anlaşmamız 5. yılına giriyor. Ben bu vesileyle değerli kızı Hülya Ulusoy hanımefendiye ve şu an aramızda bulunan katılımcılara çok teşekkür ediyorum. Sponsorluk anlaşmasının hayırlı, uğurlu olmasını ve son maçımızı deplasmanda oynayacağımız için otobüsümüzün de şampiyonluk kupasını taşımasını nasip eder inşallah Allah. Tekrar teşekkür ediyorum, değerli katkılarınızdan dolayı. Hülya Hanım sizler bizim için çok değerlisiniz. Bizler sizi değerli Başkanımızın emaneti ve mirası olarak görüyoruz” dedi.


Anahtar Kelimeler:
İşte Trabzonspor kadın futbol takımı!Önceki Haber

İşte Trabzonspor kadın futbol takımı!

Prof. Dr. Nevzat Tarhan: “Değişimin nesnesi değil, öznesi olunması gerekiyor.”Sonraki Haber

Prof. Dr. Nevzat Tarhan: “Değişimin nesn...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar