Trabzon
DOLAR13
EURO15
ALTIN795

Trabzonspor'dan kongre duyurusu geldi!

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Trabzonspor'dan kongre duyurusu geldi!
Abone ol
Trabzonspor'dan açıklama geldi.

Trabzonspor'da Aralık ayında yapılması planlanan ancak İçişleri Bakanlığı'nın Koronavirüs tedbirlerini içeren genelgesine istinaden ertelenen Olağan Genel Kurul, İl Hıfzıssıhha Kurulu'nun bugün almış olduğu karar doğrultusunda yeniden ertelendi.

Trabzonspor'dan konuyla ilgili yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"Yönetim Kurulumuz, kulüp tüzüğümüzün 29. maddesine göre her yıl 20 Kasım – 20 Aralık tarihleri arasında yapılması zorunlu olan Olağan Genel Kurulumuzu, İçişleri Bakanlığı’nın Covid-19 tedbirlerini içeren “Derneklerin 2019 yılı beyannameleri ve bildirimlerinin verilmesine dair süre ile genel kurul toplantılarının yapılmamasına ilişkin sürenin 28.02.2021 tarihine kadar uzatılması” şeklindeki genelgesine istinaden 28 Şubat 2021’den sonra belirlenecek tarihe kadar erteleme kararı almıştı.
Ancak bugün toplanan İl Hıfzıssıhha Kurulu, Trabzon’un salgın kapsamında ‘çok yüksek risk’ grubunda yer aldığını belirterek, genel kurul dahil kişilerin bir araya gelmesine neden olan her türlü etkinliği yasakladığını açıklamıştır. Yönetim Kurulumuz bu karar üzerine Olağan Genel Kurulumuzu, İl Hıfzıssıhha Kurulu yeni bir karar açıklayana kadar ertelemiştir."


Anahtar Kelimeler:
Trabzonspor'un beş haftalık programı belli oldu!Önceki Haber

Trabzonspor'un beş haftalık programı bel...

Trabzonspor'da Cezalar ve sakatlıklar durumuSonraki Haber

Trabzonspor'da Cezalar ve sakatlıklar du...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar