Trabzon
DOLAR13
EURO15
ALTIN798

Trabzonspor'un Eski Yöneticisi İntihar Etti

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Trabzonspor'un Eski Yöneticisi İntihar Etti
Abone ol
Trabzonspor’u sarsan haber geldi.

Trabzonspor eski yöneticisi ve divan üyesi Bülent Akyazıcı hayatını kaybetti.

Akyazıcı'nın intihar ettiği bilgisine ulaşıldı.

Yıllar önce Trabzon’daki bir trafik kazasında genç yaştaki kızı Merveş’i kaybeden Akyazıcı, geçtiğimiz yıllarda da eşi Ayşen Hanım’ı amansız bir hastalıktan kaybetmişti. Diğer yetişkin kızı evli olup İstanbul’da yaşarken, kendisi de uzun yıllardır İstanbul’da ve Bozcaada’da yaşıyordu.

Trabzonspor'da Akyazıcı'nın Üyeliği Düşürülmüştü

Trabzon’da özel bir okulun eski sahiplerinden olan rahmetli Ayşen Hanımın vefatından bir süre sonra, Trabzonspor’un eski yöneticilerinden işadamı Cafer Hazaroğlu’nun kızı Ebru Hanım'la ikinci evliliğini yapan Akyazıcı’nın ani vefatı, Trabzon ve Trabzonspor camiasında üzüntüyle karşılandı. Trabzonspor'da; Divan Kurulu toplantısına 16 kez katılmayan Akyazıcı'nın,  divan kurulu üyeliğide geçtiğimiz haziran ayında düşürülmüştü.

Trabzonspor Divan Kurulu 16 toplantıya katılmayan Divan Kurulu Yönetim Kurulu Üyesi Bülent Akyazıcı'yı üyelikten düşürdü. Divan Kurulu Genel Sekreteri Mehmet Ongan, Akyazıcı'nın toplantılara katılmadığını, tüzüğün 66/h maddesine göre işlem yapıldığını açıkladı. Divan Kurulu'nun kararı resmi olarak Akyazıcı'ya ulaştırıldı.

Divan Kurulu Üyeliği düşürülen Bülent Akyazıcı ise, Trabzonekspres.com'a yaptığı açıklamada kararın haksız olduğunu belirtti. Ve şunları söyledi. Pandemi döneminde yapıldığı söylenen toplantılarla ilgili daha önce gelen toplantı çağrısı gelmemiştir.

Mehmet Ongan'ın kendisi CHP Ortahisar Bld. Başkanı aday adayı olduğu zaman Divan başkanlık kurulundan istifa etmiş. Fakat istifası 9 ay sumen altı yapılmış. Sonra görevine devam etmiştir. 13 Mayıs 2021 tarihinde TFF ve MHK hakaretten 75 gün hak mahrumiyeti cezası alan Mehmet Ongan in bu resmî tarihli sayılı yazıyı imzalaması yasaktır. Dolayısıyla bu tebligat geçersizdir." dedi.

 


Anahtar Kelimeler:
Trabzon'da Büyükşehir öğrencilere sıfır atık bilinci aşılıyorÖnceki Haber

Trabzon'da Büyükşehir öğrencilere sıfır...

Pandemide siber zorbalık arttıSonraki Haber

Pandemide siber zorbalık arttı

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar